Ben Böyle Severim

Ben, Sevdim mi, İşte böyle severim Cilasız,boyasız,riyasız Katkısız,tertemiz Beni, Ondan,bundan Farklı,özel kılan Allah aşkına, Doğruyu söyle? Ben,Sevdim mii İŞTE BÖYLE SEVERİM.

Responsive image
YAZAR
Cecily von Ziegesar
DOSYA BOYUTU
5,55 MB
YAYIN TARIHI
2007
DIL
Türkçe
ISBN
9789944291279

Bir Ben Böyle Severim kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ben Böyle Severim kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Cecily von Ziegesar tarafından yazılmıştır.


Bahar tatilindeyiz ve havada aşk kokusu var. Yoksa acaba bu koku eser miktarda Chanel no.9 ve Gucci Rush’ın zihinleri esir eden bir karışımı mı?Skandal serinin beşinci romanında Blair, Serena ile birlikte yeni bir eve taşınıyor ve yeniden ‘çok-ama-çok iyi-arkadaş’ oluyorlar. İyi de söz konusu şahıslar bizim uçuk kaçıklar olduğunda bu ‘börtü böcek ve çiçek’ ortamı ne kadar sürer acaba dersiniz? Bizim kızların, birbirlerinin yeni gölge atılmış saçlarına yapışması kaç vakit alır ki?Nüfuzlu, alkolik, bulimik, sevgi arsızı, zavallı, züppe ama bir şekilde şeker zengin ama bir şekilde şeker zengin çocuklarının matrak hikayesinde Dawson’s Creek, Sex and The City ile tanışıyor!Hınzır, günahkâr bir zevk. Kitabın kendine has öyle bir dedikodu etkisi var ki, bir kere içine daldıktan sonra kendinizi kurtaramıyorsunuz.Son derece muzur, hatta muzır ve sürükleyici.Sayfa Sayısı: 224Baskı Yılı: 2007Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Şair Savaş Dinçbaş isimli şaire ait Ben Böyle Severim adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Savaş Dinçbaş adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz.